O nas

Studio Fryzjerskie FAMILOK to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska, stworzone dla osób ceniących indywidualne podejście i profesjonalizm. Nasza filozofia działania, to umiejętność słuchania i dbałość o każdy szczegół wykonania.

W Familok-u najważniejsi są ludzie, którzy u nas mogą poczuć się jak u siebie. Jesteśmy klimatycznym salonem rodzinnym, w którym staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta, także tego najmłodszego.

U nas dzieci są równie ważne, jak dorośli. To specjalnie z myślą o nich stworzyliśmy kącik, gdzie mali klienci znajdą kolorowanki, książeczki i zabawki. Za odwagę dzieci wybierają nagrodę z koszyka niespodzianek oraz otrzymują pamiątkowy dyplom.

Poznaj nasz zespół

Nasz kreatywny zespół nadaje temu miejscu rytm i twórczą atmosferę pracy. Fryzjerstwo to ich pasja, a praca z ludźmi sprawia im ogromną przyjemność. Obok szkoleń i ciągłego dążenia do perfekcji dbają o dobry kontakt z klientem, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby.

Natalia Wadas

Fryzjerstwo to jej pasja, a zaangażowanie i chęć pracy są największymi zaletami. Najlepiej czuje się w koloryzacjach, które stara się wykonywać perfekcyjnie. Zwraca także uwagę na dobrze dobraną pielęgnację. Uważa, że najcudowniejszy w pracy jest uśmiech klienta, który pozwala jej wierzyć, że swoją pracę wykonuje naprawdę dobrze.

Nicol Rospek

Uśmiechnięta, pogodna, dokładna i nastawiona na rozwój. Swoją pracę wykonuje z cierpliwością i zaangażowaniem. Specjalizuje się w strzyżeniach męskich i barberskich. Uwielbia tworzyć metamorfozy męskich fryzur. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Dba nie tylko o wygląd stylizacji, ale również o dobrą kondycję włosów.

Anna Kocurek

Kocha swoją pracę za to, że może ciągle poznawać nowych ludzi. Swoje stylizacje zawsze stara się dopasować do urody i osobowości swoich klientów. Stawia na zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie horyzontów. Z zamiłowaniem rozpoczyna przygodę z barberingiem.

Zapraszamy do nas!

Zarezerwuj wizytę online